Політика конфіденційності сайту

Адміністрація сайту велику увагу приділяє забезпеченню конфіденційності даних користувачів. Будь-яка персональна інформація збирається з метою поліпшення роботи сервісу. Політика конфіденційності компанії створена згідно з вимогами Загального регламенту про захист персональних даних (GDPR) та спрямована на посилення захисту персональних даних клієнтів.

Загальні положення

Політика конфіденційності — це офіційний документ сайту закладу. У політиці визначається порядок обробки та захисту даних фізичних осіб. Метою політики є забезпечення захисту даних про користувача від розголошення та несанкціонованого доступу, в тому числі персональної інформації. В документі визначається порядок захисту даних та їхньої обробки.

Збір та використання персональних даних

Тільки на підставі добровільної згоди користувачів проводиться збір та обробка їхніх персональних даних. Фізичні особи дозволяють збирати і використовувати такі дані: прізвище та ім'я, e-mail, номер мобільного телефону, дату народження. Обробка і збір даних проводяться згідно з вимогами законодавства. Дані про IP-адресу збираються автоматично.

Зберігання, зміна і видалення даних

Надаючи свої дані сайту закладу, користувач має право в будь-який час їх змінити або видалити. Також можна відкликати згоду на використання персональної інформації. Дані клієнтів зберігаються виключно на електронних носіях. У разі відкликання згоди адміністрація сайту видаляє дані користувачів.

Передача персональних даних

Адміністрація сайту на передає дані третім особам за виключенням надання інформації у відповідь на офіційні запити уповноважених органів державної влади, передбачені законодавством. Власний незалежний збір інформації щодо користувачів можуть здійснювати партнерські інтернет-сервіси. До них відносяться соціальні мережі, інструменти для веб-аналітики тощо. Користувачі можуть відмовитися від збору інформації такими сервісами, перейшовши на їхні сайти.